FAIL (the browser should render some flash content, not this).ŞENKÖYLÜLER SABUN TOZU (TOZ SABUN)

Sabun tozu (toz sabun), sofralık zeytinyağı ile yapılan Şemköylüler sabunlarının rendelenmiş hali ve rendelendikten sonra ince eleklerden geçirilip tekrar kurutulmasıyla elde edilir. Hassas çamaşırların elde yıkanması için özellikle bebeklerin kıyafetlerinin yıkanmasında tercih sebebidir.

Şenköylüler olarak ürettiğimiz tüm kostikli ve/veya kül suyu sabunlarımızı toz sabun şeklinde de sizlerin beğenisine sunuyoruz. Şenköylüler sabun sayfamızda yer alan sabun çeşitlerimizi toz rende şeklinde talep edebilirsiniz. Yoğun talep gören ve tüm Türkiye'de üne kavuşan sabun tozumuz ise zeytinyağı sabunlarımızdan elde ettiğimiz toz sabunlardır.

Çamaşır Makinelerinde Toz Sabun Kullanımı: Deterjan yerine kullanımı giderek yaygınlaşan sabun tozunun içeriğinde köpük kesici kimyasallar olmadığından çamaşır makinelarında kullanıldığında fazla köpürmeye sebep olabileceğini belirtmek isteriz.

NASIL SİPARİŞ VERİRİM?

Ürünlerimizden sipariş vermek için E-SATIŞ Mağazamızın Link'ine TIKLA: http://esatis.senkoyluler.com

MERAKLISI İÇİN: TOZ SABUNLARIMIZ

Şenköylüler Zeytinyağı Sabunu

Şenköylüler Tarihi Kül Suyu Defne Sabunu

Şenköylüler Geleneksel Defne Sabunu


GÖNDERİ ŞEKLİ

Şenköylüler Toz Sabun talebe göre özel keselerde veya kilo usulü ile de gönderilmektedir. Tüm Türkiye'ye gönderim yapılabilmektedir. Gönderi haftanın belirli günlerinde anlaşmalı kargo şirketleri aracılığı ile yapılabilmektedir.

Uyarı: Şenköylüler Toz Sabun satışı sadece Şenköylüler Web Sitesi üzerinden yapılmaktadır.


 

Yasal Uyarı: Tüm içerik ve fotoğraf hakları www.senkoyluler.com'a aittir. Fotoğraflar izinsiz kullanılamaz.