FAIL (the browser should render some flash content, not this).ŞENKÖYLÜLER GELENEKSEL DEFNE SABUNU ( El Yapımı)

Defne Sabunu Defne tohum yağı, zeytin yağı, kül, kil suyu, kaya tuzu ve su kullanılarak yapılan geleneksel Şenköylüler Defne Sabunlarında hiçbir şekilde kimyasal ürün, boya, aromatik madde, uçucu yağlar, hayvansal yağlar, katılaştırıcılar, pirina ve başkaca bitki yağları, su/nem tutucu silikat ve adını sayamadığımız diğer maddeler kesinlikle kullanılmaz. Sergi kurutma yöntemiyle yapılan bu sabunlar yaklaşık 3-6 ay gibi bir sürede kuruyabilmektedir. Görüntüsü mükemmel geometriye sahip değildir. Nem tutucu kimyasallar kullanılmadığı için sabun kalıpları sabit gramajda değildir. Zaman geçtikçe nemini kaybeder ve gramaj kaybına uğrar fakat bu sabunun değerini daha da arttırır.

Rengi açık krem ve yeşil karışımıdır. Defne sabunu kesinlikle tam yeşil renkte değildir. Kullanılan defne ve zeytinyağının kalitesine bağlı olarak sabun rengi farklılık gösterebilmektedir.

Şenköylüler Defne Sabunu su ile temasında hemen erime göstermez. Seri üretim sabunlarda olduğu gibi doğal gliserini alınmadığı için geleneksel sabunun tüm özelliklerini ve faydasını bünyesinde barındırmaktadır. Şenköylüler Defne Sabunu, içeriğinde esans kullanılmadığından kokusu da keskin değildir.


NASIL SİPARİŞ VERİRİM?

Ürünlerimizden sipariş vermek için E-SATIŞ Mağazamızın Link'ine TIKLA: http://esatis.senkoyluler.com

GÖNDERİ ŞEKLİ

Şenköylüler Defne Sabunu özgün sunumları ile tekli, ikili ve beşli ambalajlarda/keselerde gönderildiği gibi usulü ile de gönderilmektedir. Tüm Türkiye'ye gönderim yapılabilmektedir. Gönderi haftanın belirli günlerinde anlaşmalı kargo şirketleri aracılığı ile yapılabilmektedir.

Uyarı: Şenköylüler Defne Sabunun Satışı sadece Şenköylüler Web Sitesi üzerinden yapılmaktadır.


ŞENKÖYLÜLER DEFNE SABUNU FOTOĞRAFLARI

Defne Sabunu

 

Defne Sabunu

 

Defne Sabunu

Defne Sabunu

 

Defne Sabunu

 

Yasal Uyarı: Tüm içerik ve fotoğraf hakları www.senkoyluler.com'a aittir. Fotoğraflar izinsiz kullanılamaz.