FAIL (the browser should render some flash content, not this).ŞENKÖYLÜLER KÖY MENGENE ZEYTİNYAĞI

Geleneksel Köy Mengene Zeytinyaği ÖNEMLİ UYARI: Şenköylüler Mengene Zeytinyağı gönderileri Ekim ayı için kişi başı 10 litre ile sınırlandırılmıştır. Üretimimiz sınırlı olduğu için geçen yıl ön sipariş veren abonelerimize öncelikli gönderim yapılmaktadır. Sınırlı üretim kapasitemiz nedeni ile taleplerine olumlu cevap dönemediğimiz tüm müşterimizden şimdiden özür diliyor ve anlayışlarına sığınıyoruz.

Doğu Akdeniz bölgesinde bulunan Antakya'nın toprak yapısı ve ikliminin zeytin üretimi için sağladığı ideal ortam sayesinde, bu bölge binlerce yıldır zeytinin anavatanı olarak bilinmektedir.

Köy Mengene Zeytinyağı tam olarak nedir? En basit anlatımı ile, Antakya'da kendi zeytinyağını üreten bir köylünün kendi mutfağında kullandığı damakta hafif meyve tadı bırakan geleneksel ve filtrelenmemiş zeytinyağıdır. Ekim-Kasım aylarında toplanan zeytinler, bekletilmeden yöremizde bulunan zeytinyağı mengenelerine götürülür. Özenle ayrıştırılan ve ardından yıkanan zeytinler mengenede sıkılarak zeytinyağı haline getirilir. Zeytinyağı üretimi esnasında hiçbir kimyasal işleme tabi tutulmaz ve kesinlikle başka yağlarla karıştırılmaz.

Geleneksel Köy Mengene ZeytinyağiAkdeniz’den gelen bol oksijen, uygun iklim, uygun toprak yapısı ve Antakya yöresinin seçkin zeytinlerinin bir araya gelmesi Şenköylüler ® Zeytinyağı’nı gurmelerin tercihi haline getirmiştir. Akdeniz’e özgü eşsiz
nefaseti, yeşile yakın altın sarısı rengi, akıcılığı ve kokusu Şenköylüler® Zeytinyağı’nı benzerlerinden farklı kılmaktadır.

Zeytinyağının faydaları için "Zeytinyağı ve Sağlık" isimli makalemizi buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

NASIL SİPARİŞ VERİRİM?

Ürünlerimizden sipariş vermek için E-SATIŞ Mağazamızın Link'ine TIKLA: http://esatis.senkoyluler.com

GÖNDERİ ŞEKLİ

Şenköylüler Köy Mengene Zeytinyağı 2, 3, 5 litrelik cam ve/veya plastik özel şişelerde gönderilmektedir. Gönderiler Ekim ayı için kişi başı 10 litre ile sınırlandırılmıştır. Üretimimiz sınırlı olduğu için geçen yıl ön sipariş veren abonelerimize öncelikli gönderim yapılmaktadır. Tüm Türkiye'ye gönderim yapılabilmektedir. Gönderi haftanın belirli günlerinde anlaşmalı kargo şirketleri aracılığı ile yapılabilmektedir.

Uyarı: Şenköylüler Köy Mengene Zeytinyağı satışı sadece Şenköylüler Web Sitesi üzerinden yapılmaktadır.

 

ŞENKÖYLÜLER KÖY MENGENE ZEYTİNYAĞI FOTOĞRAFLARI

Köy Mengene Zeytinyağı

 

Yasal Uyarı: Tüm içerik ve fotoğraf hakları www.senkoyluler.com'a aittir. Fotoğraflar izinsiz kullanılamaz.